dorabianie kluczy

Kodowanie kluczy-samochodowych, naprawa zamków samochodowych, awaryjne otwieranie samochodów, dorabianie kluczy do mieszkań, naprawa stacyjek samochodowych, Katowice, Śląsk.

Kodowanie kluczy samochodowych
Kodowanie kluczy z immobiliserem i innymi zabezpieczeniami

Kodowanie kluczy samochodowych to jedna z wielu usług jakie nasza firma posiada w swojej ofercie. Tego typu realizacje w zależności od tego jakie zabezpieczenia posiada samochód. Jeśli samochód wyposażony jest w immobiliser to kodowanie zajmuje naszym specjalistą nie więcej niż godzinę, natomiast jeżeli pojazd posiada bardziej zaawansowane systemy ochrony to wówczas kodowanie może potrwać nieco dłużej. W naszej firmie posiadamy wszelkiego typu narzędzia i urządzenia, które w pełni profesjonalnie pozwalają nam wykonywać zlecenia. Podejmujemy się kodowanie kluczyków do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, a także motocykli.

Kodowanie pilotów zamka centralnego

Kolejną usługą jaka wchodzi w skład naszej oferty jest kodowanie pilotów do zamków centralnych w pojazdach oraz ich synchronizacja. Usługę tę wykonujemy dla pilotów zakupionych w naszej firmie bądź nowych pilotów, które zostaną do nas dostarczone.

Odczyt kodów - SECURITY CODE - SKC -

Obecnie większość samochodów jest wyposażona w zabezpieczenie antywłamaniowe. Nasza firma na podstawie właściwego modułu lub numeru VIN jest w stanie odczytać kod autoryzacyjny w celu zakodowania nowego klucza.

Dezaktywacja kluczyków

Nierzadko zdarza się, że gubimy kluczyki lub zostają nam one skradzione. Nasza firma świadczy usługę dezaktywacji kluczyków lub usunięcie ich modułu z immobilizera, aby osoby niepowołane nie miały dostępu do naszego samochodu.

KONTAKT

Format
Witold Czeczucha
Profesjonalne dorabianie kluczy

40-026 Katowice
ul. Wojewódzka 5

tel. 32 251-26-47
kom. 501-338-073

loga samochodów
Kodowanie i dorabianie kluczy samochodowych - Katowice, Sosnowiec, Gliwice Kodowanie kluczy samochodowych Dorabianie kluczy samochodowych Serwis zamków i stacyjek Katowice dorabianie kluczy samochodowych wg. oryginału, zamka lub stacyjki (zgubiony klucz, brak kluczy) dorabianie kluczy samochodowych z immobilajzerem dorabianie kluczy motocyklowych z immobilajzerem